• https://www.facebook.com/HimalayaYeniHayatHimalayaTuzu?fref=photo
  • https://twitter.com/alderaturkey

Sole Nasıl Hazırlanır?

SOLE NASIL HAZIRLANIR?

Sole, suyun mucizevi Himalaya Kristalleriyle buluştuktan sonra almış olduğu yeni haldir. Geçmişten beri yaşamın gizemli suyu, güneşin ve ışığın enerjisine sahip bir oluşumdur. Su ve Himalaya Kristalleri bir araya geldiği zaman, yeni bir boyut kazanır. Kelime kökenine bakıldığında SOL Latince'de güneş demektir. Fransızca'da ise SOLEIL yine güneşi ifade eder. SOLE, sıvı güneş ışığı veya sıvı ışık enerjisi anlamındadır. Su ve Himalaya Kristalleri birleştiği zaman; Himalaya tuzunun pozitif iyonları sudaki negatif iyonları kuşatırken sudaki pozitif iyonlar da aynı şekilde tuzdaki negatif iyonları çevreler. Bu durumda iyonlar hidrolize olmaya başlar. Su ve Himalaya tuzu bu aşamada üçüncü bir boyuta geçer. Artık ne su saf sudur, ne de tuz saf tuz. Bu dönüşüm 24 saatten fazla sürer. Sole'nin kalitesi tuzunuzun kalitesiyle doğru orantılıdır. Her gün bir çay kaşığı Sole karışımının, bir bardak suyun içine karıştırılarak aç karnına içilmesi, dakikalar içerisinde etkisini göstererek sindirim sistemi ve metabolizma üzerinde dengeleyici bir rol oynar.

Sole'yi hazırlamak için:

Bir su bardağının 1/4'ü kadar Himalaya Sole Kristali ile doldurun. Sole Kristali'nin iki parmak boyu üzerine gelecek şekilde içme suyu ilave edin. İyice karıştırarak bir gün bekleyin. Burda önemli olan kristallerin suya, suyun da kristallere doymuş olmasıdır. Yani bir günün sonunda karışım doymuş ve bardağın dibinde hala kristallerden kalmışsa SOLE'niz hazır demektir. Eğer bardağın dibinde bir günün ardından hiç kristal kalmadıysa karışıma daha fazla kristal eklemeniz gerekecektir. Bırakın çözünen çözünsün ve doyum gerçekleşsin. Daha fazla çözünemeyecek şekle gelince de Sole'nizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

SOLE'nin faydalarını sayacak olursak:

Sole vücuda kristallerde depolanmış enerjiyi verir ve bu enerji vücutta 24 saate kadar kalır.

Vücudun alkali / asit (PH) oranını dengelenmesine,

Kan basıncının düzenlenmesine, 

Vücudu içten dışa temizleyerek deri hastalıklarına karşı vücudun korunmasına yardımcı olur.

Bağımlılığa karşı iştah kesici etki yapar.

Vücutta safrakesesi taşı gibi taşların oluşumuna karşı etkilidir.

Çeşitli romatizmalara yol açan tortuların erimesine yardımcı olur. 

Not: Sitemizdeki bilgiler yabancı sitelerden derlenmiş olup, bilgilendirme amaçlıdır.Himalaya tuzu ilaç değil, bizler de doktorunuz değiliz.Bilgilerin tümü tavsiye niteliğindedir.Bu sitede yazılanların sizi yanlış yönlendirmesini istemeyiz.O nedenle tanı ve teşhis koymak doktorunuzun işi olacaktır. Yanlış anlaşılma sonucu doğacak mağduriyetlerde sitemiz yasal sorumluluk kabul etmez. Sorumluluk kullanıcılara aittir.

Himalaya Tuzu Yeni Hayat Bayilikler Veriyor...

Himalaya Tuzu Yeni Hayat

 Himalaya Tuzunun yeni ismi Himalaya Yeni Hayat Sole Kristalleri 500 gramlık ambalajlarda, kolide 48 adet olarak paketlenmiştir. Pakistan'dan İthal edilmiştir. Aldera Dış Ticaret Güvencesiyle

 (www.alderaturkey.com)

Kral'ın Tuzu: Himalaya Tuzu

Himalaya Tuzu Kristallerinin Keşfi ve Alexander The Great