• https://www.facebook.com/HimalayaYeniHayatHimalayaTuzu?fref=photo
  • https://twitter.com/alderaturkey

Yatırımcı İlişkileri

Aldera Dış Ticaret Ltd. Şti., yatırımcılarına farklı alternatifler sunmaya devam ediyor. İster yurtdışında olun ister Türkiye'de, bizimle işbirliği yaparak kazançlı çıkabilirsiniz. Pakistan'da her ürün için birden fazla tedarikçiye sahip olduğumuzdan, ürünlerin devamı, sürekliliği ve güvenilirliği garantimiz altındadır. İşte size yatırım yapabileceğiniz alanlar:

Himalaya Tuzu

Himalaya Tuz Lambaları

Himalaya Tuz Odaları

Himalaya Tuzu Ürünleri

 


 

 

Himalaya Tuzu: Yurtdışından tuz ithal etmek istiyorsunuz ve ithalat süreçleriyle uğraşacak vaktiniz veya bilginiz yok. Kendinize ait bir ürününüz olsun istiyorsunuz: sizin markanız ve tasarımınızla... İşte size iyi bir iş fırsatı. Aldera Dış Ticaret, sadece himalaya tuzu satan öteki firma değil, aynı zamanda sizin iş fikirlerinizi ve düşüncelerinizi de gerçekleştirmenizde köprü görevi gören sizin firmanızdır.

Himalaya Tuz Lambaları: Himalaya tuz lambaları hem iyi bir dekor, hem de farklı kullanım alanlarıyla vazgeçemediğimiz ürünlerden biri haline gelmiştir. Kötü enerjiyi alması yönündeki inanış, astım hastaları için tedavi amaçlı kullanımı, teknolojik elektrikli eşyaların yaydığı pozitif iyonları yok etmesi gibi sebepler bu ürünlere çok farklı yerlerde ihtiyaç duymamızı sağlar. Siz kataloglarımızdan istediğiniz ürünleri seçin, biz size getirelim.

Himalaya Tuz Odaları, Evi, Mağaraları : Astım hastalarının özellikle rağbet ettiği ve düzenli seanslara katılarak nefeslerini açmak için zamanlarını geçirdiği astım odalarını duymuşsunuzdur. Sizin de böyle bir iş fikriniz varsa, artık harekete geçmek ve bu fikri gerçekleştirmek için bizimle yani sizin şirketinizle iletişime geçin.

Himalaya Tuzu Ürünleri: Himalaya tuzu mumlukları, himalaya tuzu sabunları, himalaya tuzu granülleri, himalaya tuzu yemek altlığı, himalaya nefes alma ürünleri... ve aklınıza gelen onlarca farklı ürün için uygun bir pazar buldunuz, Türkiye'de veya Türkiye dışında. Şirketiniz Aldera'ya ulaşın, fikirleriniz hayat bulsun...

 

Himalaya Tuzu Yeni Hayat Bayilikler Veriyor...

Himalaya Tuzu Yeni Hayat

 Himalaya Tuzunun yeni ismi Himalaya Yeni Hayat Sole Kristalleri 500 gramlık ambalajlarda, kolide 48 adet olarak paketlenmiştir. Pakistan'dan İthal edilmiştir. Aldera Dış Ticaret Güvencesiyle

 (www.alderaturkey.com)

Kral'ın Tuzu: Himalaya Tuzu

Himalaya Tuzu Kristallerinin Keşfi ve Alexander The Great