• https://www.facebook.com/HimalayaYeniHayatHimalayaTuzu?fref=photo
  • https://twitter.com/alderaturkey

Bayilikler Veriyoruz

BAYİMİZ OLUN

Ülkemizde sağlıklı yaşamın lüks değil, bir ihtiyaç olduğunun bilincindeyiz. Gıda ürünleri üzerindeki denetimlerin artması da bunu bir yerde zorunlu hale getiriyor.

Eğer daha önce Himalaya Tuzu sattıysanız, satmış olduğunuz ürünün standartlara uygun olup olmadığını hiç araştırdınız mı? Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Himalaya Tuzu Yeni Hayat her türlü standardı sağlamakta ve insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Daha önce Himalaya Tuzu satmadıysanız, size özel olarak sunacağımız teklif için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 Türkiye Pakistan

BAYİMİZ OLMANIN AVANTAJLARI

Ürünü ikinci, üçüncü elden değil direkt ithalatçısından almanın avantajını yaşarsınız.

İşin yasal yönünü bilmeyen, sattığı ürünü tanımayan ve kulaktan dolma bilgilerle yaptığı işin arkasında duramayan tedarikçilerden kurtulmuş olursunuz.

Yönetmelik ve tebliğler hususunda uzman kadromuz sayesinde bir seferlik değil uzun süreli iş yapma güvencesine sahip olursunuz.

Himalaya Tuzu Türkiye'ye Almanya'dan geliyor. Bu da hem son tüketici hem de sizin açınızdan külfetli bir alışverişe yol açıyor. Çünkü Almanya bu tuzu Pakistan'dan ithal ediyor. Biz Himalaya Yeni Hayat'ı bağlantılarımız sayesinde direkt olarak Pakistan'dan ithal ediyoruz. Bu da hem sizin hem de bizim rekabet avantajımızı ikiye katlıyor.

Ürünümüz tüm standartlara (Türk Gıda Kodeksi,Tuz Tebliği, İthalat Prosedürleri, Paketleme,Ambalajlama ve Saklama ile ilgili Tebliğ) uygun olarak 500 gramlık paketlerde veya 25 kiloluk çuvallarda talebinize uygun olarak satılmaktadır.

Himalaya Tuzu Yeni Hayatın direkt ithalatçısı olduğumuz için size farklı talepleriniz için de çözüm ortağı olarak destek olabiliriz.

Detaylar için bizimle iletişime geçin...

Aldera Dış Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi

Himalaya Tuzu Yeni Hayat Bayilikler Veriyor...

Himalaya Tuzu Yeni Hayat

 Himalaya Tuzunun yeni ismi Himalaya Yeni Hayat Sole Kristalleri 500 gramlık ambalajlarda, kolide 48 adet olarak paketlenmiştir. Pakistan'dan İthal edilmiştir. Aldera Dış Ticaret Güvencesiyle

 (www.alderaturkey.com)

Kral'ın Tuzu: Himalaya Tuzu

Himalaya Tuzu Kristallerinin Keşfi ve Alexander The Great