• https://www.facebook.com/HimalayaYeniHayatHimalayaTuzu?fref=photo
  • https://twitter.com/alderaturkey

Himalaya Tuzu 250 Milyon Yıllık Bir Tuzdur

**Himalaya Tuzu evrendeki en yararlı, en temiz tuzdur. Himalaya Tuzu bundan 250 milyon yıl önce, güneş enerjisinin Ana Denizi (Primal Sea:Eski Deniz, Ana Deniz olarak çevrilebilir.) kurutmasıyla oluşmuştur. Bu tuz tamamen bozulmamış ve doğal haldedir, oluşumu eski okyanusların yapısındadır.

Himalaya Tuzu, vücudumuzda bulunan tüm elementleri içermektedir. Bu özel tuz, kendisine miras kalan depoladığı enerjiyi ve biyofoton içeriği ortaya çıkarmak için, kendisine su ilave edilmesini beklemektedir. Böylece kristalle birleşen su, saf bir okyanus enerjisine dönüşür. Bu müthiş doğal kristal tuzların saklı enerjisine sizler de ulaşın.

Bu doğal kristal tuz milyonlarca yıldır, yoğun bir basınç altında kalmıştır.Bu basınç arttıkça, Himalaya Tuzu da  o kadar mükemmel bir yapıya kavuşmuştur.Bugün, Alternatif Sağlık Terapistleri ve Avrupalı Doktorlar, eski bir bilgil olan 'Sole' yi yani Himalaya Tuzu ile distile su (damıtılmış su) veya doğal kaynak suyunu birleştirerek elde ettikleri çözeltiyi başarılı bir şekilde uygulamaktadırlar.

Himalya Tuzu beyaz renkte, pembe renkte, parlak kırmızı renkte ve yeterli basınca sahip alanlarda kristalize görünüşte bulunur. Kristal ne kadar renksiz ve transparan ise, saflığı o denli yüksektir. Geometrik şekil olarak da ne kadar mükemmel bir yapıdaysa, o kadar enerjiye sahiptir denebilir. Bir elmasla karşılaştırabilirsiniz.

Bu tuzun içindeki elementler (küçük parçalar ve kolloidal yapılar) kolayca insan vücudu tarafından emilebilir ve metabolize edilebilir. Kristal Tuz bir zamanlar 'Kral Tuzu' olarak adlandırılırdı, çünkü bu tuz sadece kraliyet için saklanırdı. Normal vatandaşlar sadece kaya tuzuna sahiplerdi.

HİMALAYA KRİSTAL TUZU

Dünyanın en fazla element içeriğine sahip, günlük ihtiyacımız olan besleyici 84 elemente sahiptir. Himalaya Kristal Tuzu saftır, kirlenmemiştir, dünyanın bozulmamış zamanlarına aittir.

Himalaya Kristallerinin Kullanım Yerleri

Hamamlar, cilt canlandırma merkezleri, tuzlu su içme terapileri, su banyosu, yemeklere lezzet vermek ve daha birçok konuda kullanılmaktadır.

(** http://www.gaiathera.com/e/salt/2_history.htm sitesinden Türkçe'ye çevrilmiştir.)

PRİMAL SEA HAKKINDA

*Primal Sea (Ana Deniz) bundan 250 milyon yıl önce güneş ışınlarıyla kuruyup yok olmuştur. Yoğun ısı ve tektonik plakaların basıncı oluşan sıkışmalar, gezegenin en saf elementlerini içeren kristalize yapılar üretti.

(* http://www.storesonline.com/site/1351713/page/1028635 sitesinden Türkçe'ye çevrilmiştir)

Himalaya Tuzu Yeni Hayat Bayilikler Veriyor...

Himalaya Tuzu Yeni Hayat

 Himalaya Tuzunun yeni ismi Himalaya Yeni Hayat Sole Kristalleri 500 gramlık ambalajlarda, kolide 48 adet olarak paketlenmiştir. Pakistan'dan İthal edilmiştir. Aldera Dış Ticaret Güvencesiyle

 (www.alderaturkey.com)

Kral'ın Tuzu: Himalaya Tuzu

Himalaya Tuzu Kristallerinin Keşfi ve Alexander The Great